Būvniecība

Kāpēc izvēlēties mūs?

Strādājot ar mums, noteikto termiņu ievērošana ir pašsaprotama lieta. Laiks ir nauda un mēs to saprotam! Varat būt droši par rezultātu - realizēsim jūsu ieceres ar augstāko atbildību un lieliskā kvalitātē. Apsekosim objektu, sastādīsim tāmi un piedāvāsim vislabāko risinājumu tieši jums!

Sazinies ar mums

Pakalpojumi

 • Dzīvokļu un māju remonts.

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Mūsu galvenā vērtība – tā ir mūsu klientu uzticība. Cilvēki, kas uztic mums dažāda izmēra un sarežģītības objektus. Cilvēki, kas vienmēr sagaida no mums tehniskus un pārdomātus risinājumus un mēs spējam attaisnot viņu cerības. Mēs novērtējam JŪSU uzticību, tāpēc rūpīgi kontrolējam darbu kvalitāti visos etapos: sākot no demontāžas līdz pat mākslinieciskajam sienu noformējumam, mēbeļu salikšanas un uzstādīšanas brīdim..

  Galerijas modulis

  Kāpēc izvēlas tieši mūs? Mēs garantējam:

  • Kvalitatīvu dažāda apjoma un sarežģītības darbu veikšanu;
  • Augsti kvalificētu personālu;
  • Mūsdienīgu un pārbaudītu tehnoloģiju un materiālu drošu izmantošanu;
  • Veiktā remonta ilgstošu kalpotspēju;
  • Individuālu pieeju un godīgu attieksmi pret klientu;
  • Gatavību un spēju realizēt nestandarta projektus;
  • Veikt darbu noteiktajā termiņā;
  • Veikt darbus noteiktā budžeta apmērā;
  • Atbildību un personisko kontaktu ar kompānijas vadītāju.

 • Individuālo dzīvojamo māju būvniecība.

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Uzņēmums „EFIX SIA” ar katru klientu strādā individuāli. Mēs ar lielu atbildības sajūtu attiecamies pret katru projektu. Mēs izvēlamies individuālu risinājumu priekš katra klienta, ņemot vērā vēlamās būvniecības izmaksas, vēlamo dizainu un telpu funkcionalitāti.

  Piedāvajam pilnu celtniecības pakalpojumu kompleksu: konsultaciju par zemes gabala iegādi priekš celtniecības, piedāvājam tipveida projektus vai individuālo projektēšanu, veco ēku demontāžu kā arī dažādu citu veidu celtniecības darbus.

  Galerijas modulis

  Būvniecības darbi tiek uzmanīgi kontrolēti katrā būvniecības etapā: sākot no būvbedres rakšanas līdz pat iekšējās apdares darbiem. Mums ir svarīga mūsu reputācija tāpēc nevaram pieļaut sev veikt darbus nekvalitatīvi. Tāpat arī pedāvājam dažāda veida remontdarbus, rekonstrukcijas darbus, siltināšanas darbus, kā arī apdares darbus..

  Vispārējo veicamo būvdarbu uzskaitījums: metāla būvkonstrukcīju montāža, metināšanas darbi, logu un durvju montāža, jumta darbi, fasādes darbi, iekšējās apdares darbi, zemes darbi, būvbedres, tranšejas, teritorijas labiekārtošana, pamatu montāža, grīdu betonēšana un ieklāšana, telpu hidroizolācija, pārsegumu montāža, fasāžu siltināšana, mājas sienu siltināšana, betonēšanas darbi, ventilācija, demontāžas darbi, santehniskie darbi, kanalizācijas un ūdensapgādes darbi, sienu mūrēšanas darbi, jumiķu darbi, apdares darbi, elektroapgādes darbi, krāsotāju darbi, tapešu līmēnašana, regipsa darbi, linoleja un kavrolīna ieklāšanas darbi, lamināta un parketa ieklāšanas darbi, flīzēšanas darbi, apmetēju darbi, žogi, trepes, tehniskā uzraudzība un kontrole, uzmērīšanas un aprēķinu darbi, celtniecības tāmju sastādīšana.

 • Labiekārtošanas darbi.

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Uzņēmums EFIX SIA piedāvā profesionālu labiekārtošanas servisu ar 3 gadu pieredzi.

  Mūsu kompānijas pakalpojumus izvēlas fiziskas kā arī juridiskas personas, jo mēs nodrošinām klientiem izcilu servisu par kunkurētspējīgu cenu kā arī individuālu pieeju.

  Strādājam tikai ar profesionāliem darbiniekiem un veicam darbus noteiktā laikā pēc klientu vēlmēm – arī brīvdienās.

  Galerijas modulis

  Klienti, kas ir izvēlējušies mūsu pakalpojumus izvēlas tos atkārtoti.

  Mēs uzturam kārtībā visu veida teritorijas - privātmāju zālienus, zemes gabalus, daudzdzīvokļu namus, komerczemes, aizaugušas teritorijas un pļavas.

  Piedāvājam arī:

  • profesionālu telpu uzkopšanu (ikdenas, pēcremonta, ģenerālo)
  • profesionālu logu un fasāžu mazgāšanu ( tradicionālo, ar teleskopisko kātu līdz 25m augstumam, industriālais alpīnisms)

 • Demontāžas darbi.

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Demontāžas darbi, ko piedāvā EFIX SIA: grīdas demontāža, sienu demontāža, vannas istabas, virtuves un jebkuru citu telpu demontāžas pakalpojumi.

  Demontāžas pakalpojumi ir pieejami ikvienam, gan privātpersonām, gan juridiskām personām. Demontāžas darbi tiek nodrošināti visā Latvijas teritorijā. Vai tā būtu 2 m² liela vannas istaba, vai 2000 m² liela telpa. Mūsu meistars nodrošinās augstāko iespējamo darba kvalitāti. Viss kas Jums jādara, jāsazinās ar mums.

  Galerijas modulis

  Mūsu speciālisti ir sava darba pratēji, ar milzīgu darba pieredzi, darba kvalitāti un protams ievērojot demontāžas darbu izpildes termiņus.

  Lai saņemtu piedāvājumu, Jums vien atliek nosūtīt mums pieprasījumu. Mūsu darbu vadītājs ar Jums sazināsies, tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu pieprasījumu.

 • Bruģēšanas darbi.

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Bruģis dārza vai teritorijas labiekārtošanā ir vajadzīgs elements. Bruģa formai ir jābūt maksimāli saderīgai un pieskaņotai dārza un mājas kopējam stilam, lai vizuāli veidotos vienots veselums.

  Mūsdienās gan bruģa formas, gan tā veidi kļūst arvien daudzveidīgāki un pieejamāki. Tas ļauj veidot gandrīz neierobežotas bruģa rakstu un krāsu kombinācijas, kā arī variēt tā izmantošanas iespējas. Taču vispirms ir jānoskaidro, kādiem nolūkiem tiks izmantota bruģējamā platība. Vai tie būs gājēju celiņi, atpūtas laukumi, vieglo, smago automašīnu vai industriālo teritoriju piebraucamie ceļi? Tiesi no bruģa lietojuma ir atkarīga gan iespējamās bruģa formas un veida izvēle, gan izmaksas sagatavošanas un bruģēšanas darbiem.

  Galerijas modulis

  Pirms bruģēšanas darbu uzsākšanas ir jāplāno ūdens izvadi, kanalizācija un lietus ūdens aizvadīšanas sistēma, kā arī pārējās komunikācijas uz vārtiem, nojumēm, pirtīm, dīķiem un ēkām.

  Ja ir iecere izbūvēt terases ap māju, ierīkot žogu un vārtus mājas priekšpusē, arī tas jāpaveic pirms bruģēšanas un labiekārtošanas darbu uzsākšanas. Bruģēšana un apkārtnes labiekārtošana mājas būvniecībā ir viena no svarīgākajām pozīcijām, tādēļ ieteicams izvēlēties kvalificēta uzņēmuma pakalpojumus, kas veic labiekārtošanas darbus un var dot garantijas par visiem veiktajiem darbiem.

  Lai noteiktu precīzas bruģēšanas izmaksas, mēs braucam uz objektu, veicam mērījumus un konsultējam klientus, kā arī sagatavojam precīzu vajadzīgo materiālu cenu un darbu izmaksu aprēķinu.

  Bruģēšanas darbus droši uzticiet mums!

 • Žogu izgatavošana un uzstādīšana

  Pievienotas 15 bildes ar paveiktajiem darbiem

  Izvēlēties žogu, kas derēs tieši jūsu īpašumam mēdz būt sarežģīti. Svarīgi ir ņemt vērā vairākus faktorus, tādus kā apkārtne, klimats. Protams, te var pieskaitīt arī jūsu īpašuma stilu, vajadzību nodrošināt labāku aizsardzību utt.Ja jums ir radušās grūtības ar žoga izvēli, jūs vienmēr varat vērsties pie mūsu speciālistiem, kuri nodarbosies ar katru klientu individuāli un palīdzēs izdarīt to izvēli, kas ideāli derēs jums pēc visiem parametriem.

  Neaizmirstiet, ka žogi (sētas) – tā ir viena no svarīgākajām īpašumu sastāvdaļām. Bez žoga neviena māja neizskatīsies pilnībā pabeigta, bet teritorija būs nepievilcīga un neaizsargāta. Pirmā lieta, uz ko skatās garāmgājējs vai viesis – tas ir žogs. Tieši žogs ļaus atstāt labu iespaidu par māju un viņa saimnieku.

  Galerijas modulis

  Ir simtiem apmierinātu klientu, kuri iesaka mūs draugiem un paziņām. Mums ir labas attiecības ar piegādātājiem. Tieši tāpēc, uzstādot mūsu žogus, jūs nekādā gadījumā nepārmaksāsiet lieku naudu. Tik zemas cenas nav iespējams ieraudzīt citur. Bet lai jūs būtu mierīgi, mūsu pieredzējušie speciālisti dos jums garantiju par padarīto darbu. Tādejādi, jūs varat būt pilnīgi pārliecināti, ka mūsu uzņēmuma izplatītie žogi un sētas kalpos ilgu laiku un nesagādās liekas nepatikšanas vai rūpes.

  Žogi un sētas, ko varam piedāvāt var būt visdažādākie – no pašiem parastākajiem un lētākajiem līdz sarežģītajiem. No visprastākajiem līdz dekoratīvajiem. Mūsu piedāvājumā ir žogi gan vidējam aizsardzības līmenim, gan augstas aizsardzības līmeņa žogi.

  To visu ne tikai izplatam, bet arī uzstādām.

  Jūsu žoga projektu - realizējam no idejas līdz ”atslēgai”.