Pakalpojumi

Datoru remonts

In sit amet condimentum lacus, nec ultrices eros. In hac habitasse platea dictumst. Duis venenatis vel ex at dapibus. Quisque augue eros, malesuada vitae lorem id, tincidunt rutrum elit.

Piesaki vizīti

Datortehnikas remonts , diagnostika un apkope.

Mums ir vairāk kā piecu gadu pieredze datortehnikas apkalpošanas un datoru elektronikas remontu jomā, strādājam bez starpniekiem.Pieredze rāda, ka neprasmīgs datora remonts rada gan papildus izdevumus, gan pārdzīvojumus. Mēs Jums to gribam aiztaupīt. Kvalitatīvas detaļas un komponentes no uzticamiem ražotājiem. Mēs augstu vērtējam mūsu klientus un mūsu reputāciju. Remontējam dažādu sarežģītības pakāpju elektroniskus un fiziskus bojājumus tādiem datoru ražotājiem kā Apple, Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo, IBM, MSI, Sony, Emachine, Packard Bell, Toshiba, Samsung u.c.

Datortehnikas remonts , diagnostika un apkope.

Remonta ilgums atkarīgs no problēmas specifikas, un tas var aizņemt reizēm ne vairāk kā vienu darba dienu, atkarībā no tā, cikos dators tiek nodots remontā. Tehniski sarežģītu remontu vai detaļu pasūtīšanas gadījumā, iepriekš vienojamies ar klientu par remonta termiņiem un izmaksām. Garantija uz visiem padarītajiem darbiem.Konsultējam klientus par jaunu datoru iegādi, kā samazināt datu zuduma risku un parūpēties par datu drošību.